קצת עלי…

סבתא … אכן סבתא .. צעירה אך עתירת נסיון חיים, אהבת אדם,טבע ואלוהים…האש דלוקה, הקדירה על האש ואני כאן מבשלת למענכם ארוחות טעימות עליזות וצבעוניות, מבשלת ארוחות, סיפורים, סדנאות, טיולים ומפגשים מסוג אחר…כאלה שיחממו את הלב והבטן,כמו שעשו הסבתות הנהדרות שלי…את השולחן נפתח בגינת החורש הטבעי, הפונה אל נופי עמק האלה הבראשיתיים.אאכיל אתכם ממטעמי, נפתח מעגל , נשוחח על החיים.

כשאני רואה אורח מנמנם מתחת לעץ בשלווה גדולה

ילדים משחקים בבית העץ של נכדתי…לבי מתמלא שמחה….בדיוק ככה דמיינתי

שנים רבות אני מארחת ומשמחת את לבבות בני משפחתי, חברי והאורחים הרבים שלי, המטבח תמיד עסוק , תמיד פעיל, מרכז הבית , הגינה תמיד מטופחת באהבה והנוף והשקט…..הם תמיד שם מתנת אלוהים ואמא אדמה אלינו בני האדם….

במהלך חיי – כמהלך חייו של כל אדם עברתי תהפוכות ושינויים – החיבור לאדמה בא משנותי כחקלאית – כשפרק זה הסתיים בחיי "יצאתי" לעבוד – הרבה שנים במסדרונות השלטון, התגעגעתי הביתה, אל השקט והאדמה , למדתי בישול מקצועי , התמחיתי במטבחים שונים אבל השקט הפנימי עוד לא הגיע…..
בגיל 40 יצאתי למסע , נסעתי להודו לשנה וחצי במהלך הזמן הזה התחברתי שוב לעצמי לאלוהים לחיים.
עם חזרתי ידעתי מה הכיוון שיוביל את פרק החיים שנפתח, לשתף עוד אנשים בשמחת החיים שגיליתי בעצמי.
השילוב של המקום היפה והמדהים הזה עם אהבת האדם שבי, אהבת הבישול שבי, אהבת הגינון והרצון שלי לשתף בחוכמה שנחשפתי אליה במהלך חיפושי אחרי "החיבור" הרגיש לי כזה שחייבים לשתף בו כמה שיותר בני אדם

גיליתי אוצר, רוצים גם?

נצא לשוטט מי ברגל מי ברכב ברחבי עמק האלה המדהים בנופיו, באנשיו, באתרי התיירותובהיסטוריה העתיקה שלו…פעם בשקיעה , פעם בין פריחות אביב ופעם לאור מדורה וירח. אשתף אתכם ברזי והנאות החיים בצפרירים ובעמק האלה תנוחו, תסעדו את לבכם, וגם תרוויחו כמה טיפים שיעזרו במסע החיים…ויש גם סיפורים – במדור סיפורי סבתא- סיפורים קטנים מהחיים, הנכם מוזמנים לקרוא ולהנות מהם.

אז אני כאן מגננת מבשלת מארחת הולכת לשוק ובוחרת ובוררת ומשתפת ומשמחת , נפגשת עם האורחים שלי לשיחות על החיים ….ולפעמים פשוט נותנת לשקט לדבר….

אני פותחת את הבית ….את הלב….

תבואו…אתם מוזמנים